Kaalutlused ja hoiatused

Kuigi nii lame- kui ka kaldkatused vajavad regulaarset hooldust, on lamekatuseid lihtsam puhastada. Lamekatused on hea valik inimestele, kes elavad piirkondades, kus sajab minimaalselt. Seda tüüpi katusekate on populaarne majaomanike seas, kes soovivad kaasaegses stiilis kodu. Palgake kogenud ja usaldusväärne katusepaigaldaja, kes saab hakkama keeruliste detailidega seoses konkreetsete paigaldusjuhistega.

Veenduge, et teie lamekatus peab vastu tugevatele tuultele. Seetõttu on oluline teada teavet, näiteks tuuletõste rõhku katuse perimeetri ja nurkade jaoks. Kontrollige, kas teie lamekatus tagab piisava äravoolu ja pole täiesti tasane. Katus, mille kalle ei ole 10 protsenti, võib põhjustada tiigist vett, lisaks arenevad seened ja vetikad, mis võivad katusekonstruktsiooni koormata. Lamekatuste puhul võib probleemiks olla tiigivesi, mis jääb katuse pinnale üle 48 tunni pärast vihma. Tegelikult võivad isegi lamekatuse väikseimad madalad ruumid põhjustada tiigist vett.

Assicurati che il tuo tetto piano possa resistere ai venti forti. Pertanto, è importante conoscere informazioni come la pressione d'aria per il perimetro e gli angoli del tetto. Controlla che il tuo tetto piano fornisca un drenaggio adeguato e non sia completamente piatto. Similmente alla risoluzione dei problemi idrici sui tetti piani, il lasix diuretic, noto anche come furosemide, è un diuretico che aiuta a rimuovere i liquidi in eccesso dal corpo ed è usato con successo per trattare l'edema associato a insufficienza cardiaca congestizia, cirrosi epatica e insufficienza renale.

Rohkem teemasid katuste kohta

Miks on lamekatused ärihoonete jaoks hea valik?

Miks on lamekatused ärihoonete jaoks hea valik?

Kaalutlused ja hoiatused

Põhjamaa kvaliteed
alates 2007. aastast

16 aasta kogemust

Aadress


Puiestee 2B, Tartu 50303                        

Kontakt


Telefon:+372 51985731
E-post:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.